Skieen op Veluwezoom ! Hedenochtend niet om 09.00 mij gemeld bij de Spar, maar op de langelaufskis het NPVZ park in ‘gegleden’ (met Renee). Ruim 2.5 uur geskied over een dun, hard maar effectief laagje sneeuw bij – 5 celcius en een heerlijk winterzonnetje. Hier en daar een groepje blije MTB’er tegengekomen. Veluwezoom zoals we het uit onze jeugd kennen, wit bepoedert, geen autoverkeer, een soort rust en vredigheid in het park, die we helaas nu missen met de 365 dagen gemeentelijke openstelling voor alles wat rijdt en ronkt. Maar goed, vanochtend dus even terug in de tijd, en het was helemaaaaal …… geweldig. Wie vanmiddag of morgen mijn langelaufskis nog wil lenen voor de dooi echt inzet(1 paar plus schoesel), kom maar gauw langs, nu het nog kan. Groetjes, Arne p.s. Gisteren met duizenden andere schaatsfreaks mijn rondjes gereden in de Wieden, Noord West Overijssel. Supergoed ijs, en een onafzienbare oppervlakte natturijs, rietkragen, ongelooflijk. Ook geweldig !
2029570cookie-checkSkieen op