Het was weer een bijzonder mooie ATB zondag. Weer een dag die als een eilandJE ligt tussen dagen met storm en regen. Na Rocus z’n verslag wil ik namens de “escargots” mijn verhaal doen. Vanaf de tuinen van Meeuwis vertrekken we met z’n vijven; Wim Kloosterziel, Gerrit Frijlink, Hessel Wijngaard, Meeuwis en schrijver dezes. Via sluipwegen die Meeuwis alleen kent, trekken we o.a. naar de Loenermark. Alle blad is van de bomen en de paden zijn bedekt met een kleed van rood bruin blad. Hier en daar glad, hierdoor ervaart Hessel dat deze sport niet zonder vallen gaat, maar hij staat steeds weer gezond op. Onderweg wordt – staande – (ja heren van de A groep wij staan soms stil!) over politieke zaken gesproken. Gerrit heeft de dag ervoor de politieke kopstukken van de PVDA gezien en gesproken. Wellicht ook de komende minister van Binnenlandse zaken , die net promoveerde! Na dit hoogstaande onderhoud, worstelen we weer door de plassen en genieten volop van de natuur, die je hier en daar zo zou willen inlijsten tot een mooi schilderij. Wat wonen we hier toch wonderschoon. De koffie uitnodiging door Aart Brethouwer (en Gerrie) had een paar memorabele punten. Aart is weer “aan het beter worden” dat juichen wij toe en middels een toespraakje van Aart gaat dit zelf ook onderstrepen. Bedankt Aart en geef jezelf de tijd om daarna weer gezond met ons mee te doen! Daarnaast zal dit bezoek aan de Charlotte van Bourbonlaan door onze groep voor het laatst zijn geweest, want in januari verlaten Gerrie en Aart dit stulpje. Om zich in een riant appartement te gaan vestigen. Aart veel gezondheid en maak je maar niet te druk met de verhuizing, laat de professionals dat werk maar doen. Nog even dit als terzijde, op 20 april vertrekt een kleine delegatie van de Veluwe rijders naar Ronda (ca 3000 km in 30 dagen) en ik doe daar aan mee; dit als tegenhanger van de Pyreneen tocht door de grote meute sterke jongens van Bello.
2031410cookie-checkHet was we