Fiets- en schaatsclub, opgericht in 1988

Waarachtig

Waarachtig, ik zou het stukje schrijven over de heldhaftig verreden tocht; ‘ de hel van Wageningen’; nu alweer een hele week geleden. En afgelopen zaterdag de Vaele Ouwe, op de tandem twee uur in de regen en de vissen in de schoenen. Maar goed, de tocht in Wageningen, 18 juni. Willem, Wiebe en ik zijn samen naar Wageningen gereden; zo ook Bouke en Aart. In Wageningen met Frank afgesproken. Gezamenlijk zijn we vertrokken. Echter, na een kilometer of tien hebben we ons in twee groepen gesplitst; Wiebe, Willem, Frank en ik en de tweede groep met Bouke en Aart. Ook Marinus van de Veluwerijders, die al 50 km had afgelegd, voegde zich bij onze groep. Bij de eerste stop sloot ook Marthijn, mijn neef bij ons aan. Gezessen hebben we het prachtige landschap doorkruisd dat we denken goed te kennen maar toch steeds weer verassingen kent. En, het zomerweer zat helemaal mee! In Laag Soeren; de Harmonie, de traditionele koffie met gebak. En daarna weer ‘ enroute’, drie keer de Posbank op, door Arnhem Noord en zo verder. In de laatste kilometers er nog even speels aan trekken. Al met al een heerlijke fietsdag en een goede voorbereiding voor het ‘ Zwitser leven’ gevoel van een aantal van ons. Inmiddels, maandag 27 juni 12.30 uur zullen ze oefenrondjes rijden.
2033920cookie-checkWaarachtig