Ongeveer een jaar geleden voor de laatste maal mee met Bello, vanmorgen om 9.30 uur bij Meeuwis waar zich ook melden Ab, Aart, Fred en Bouke, zodat we met 6 man goed vertegenwoordigt waren. De bedoeling was om vlak te fietsen, dus viel de plaats Vorden, echter onderweg werd door Aart de koers verlegd en gingen we via de Posbank om koffie met gebak te nuttigen op Beekhuizen. Aart was 65 jaar geworden, dus we werden getrakteerd door de man die ons volledig op het verkeerde been zette. Natuurlijk zijn Fred en ik al 4 weken in training, maar we moeten van zover komen dat onze hartslag al te hoog is voor we goed en wel aan het klimmen zijn, dus dat moet de volgende keer anders. We hebben het overleefd, het was zeer gezellig, het gaat niet meer om tempo maar om bezig zijn, waarbij wij uiteindelijk ons duurprogramma wat hopen te verlengen. Onze groep heeft aan 1 uur voor de koffie met 1 uur daarna voldoende beweging gehad en 9.30 uur als start is een perfecte tijd, we willen niet meer midden inde nacht. Om goed 12.00 uur waren we thuis en dan is het ook op, dus is het goed zo. Voor Fred en mij een overwinning op ons zelf dat we er weer zijn en ook de anderen komen ontspannen de verdere zondag door. Groeten, Marius.
2032910cookie-checkOngeveer e